Zaloguj się Zapisz się

FAQs

Często Zadawane pytania

Czy oferujecie dostawy na drugi dzień?

Zamówienia do Lądu UK * dostarczane są następny dzień roboczy standardowo, jeśli umieszczone przed godziną 16: 00 GMT w dzień powszedni.
* Lądy UK z wyłączeniem Irlandii Północnej, Irlandii, niektóre obszary w Highlands Szkocja i przybrzeżnych Wysp, takich jak Jersey, Wyspa Man, Isle of Wight itp
Zamówienie przed 4 pm Dzień dostawy
Poniedziałek Wtorek
Wtorek Środa
Środa Czwartek
Czwartek Piątek
Piątek Poniedziałek jako standardowe
Sobota - dodatkową opłatą Zobacz poniżej
Nie oferujemy dosta weekendowych jako standard, ale na kontynencie Wielkiej Brytanii, jesteśmy w stanie wykonać taką usługę, na Twoją prośbę w soboty, całkowity usługi koszt koszt dostawy w sobotę to £8,99.  Proszę upewnić się, że uprzednio skontaktowałaś się z nami telefonicznie pod numerem + 44 (0) 191 645 6246. Proszę skontaktować się z nami zanim złożysz zamówienie lub zaraz po złożeniu, gdyż po wysłaniu paczki, nie będzie możliwie uaktualnienie zamówienia.
Zamówienia do wyżyn Szkocji i Irlandii Północnej, Irlandia oraz przybrzeżne wyspy zostaną dostarczone 2-3 DNI ROBOCZYCH po złożeniu zamówienia, jeśli umieszczony przed godziną 16: 00 GMT w dzień powszedni.

2-5 dni roboczych zostaną dostarczone zamówienia do innych krajów po zamówieniu, ponownie, jeśli umieszczone przed godziną 16: 00 GMT w dzień powszedni.

Dlaczego nie działa mój numer przesyłki?

DPD używa ponownie raz już użytych numerów przesyłki, więc wyszukanie zamówienia nie będzie możliwe aż do 5 pm w dniu odebrania informacji o wyszukaniu. Przesyłki mogą być wyszukane na www.dpdlocal.co.uk.

Dlaczego nie działa mój kod rabatowy?

Jeśli nie otrzymałaś kodu rabatowego bezpośrednio od nas za pośrednictwem naszej listy mailingowej lub Facebooka, szanse są, że jest to kod nieważny lub fałszywy.

Czy wasze monomery są bezwonne?

Nie, ale nasi klienci potwierdzają, że nasz Płyn Maksymalna Przyczepność ma przyjemniejszy zapach niż inne płyny.

Kiedy będzie * produktu * z powrotem w sprzedaży?

, Jeśli produkt nie znajduje się w sprzedaży, to oznacza, że wciąż czekamy na przesyłkę od naszych dostawców. Sprawdzaj naszą stronę internetową na bieżąco, gdyż nie jesteśmy w stanie wysłać aktualizacji poziomu zapasów do naszych klientów.

, Do czego używa się zaciskarkę?

Jest używana do tworzenia iluzji długich, smukłych paznokci i wzmacnia przedłużone paznokcie, gdyż krzywa C zapewnia wytrzymałość.

Jak długo utrzymują się paznokcie akrylowe?

Zazwyczaj między 2-3 tygodni, jeśli dbasz o nie poprawnie. Możesz użyć wypełnień, dzięki którym paznokcie utrzymają sie dłużej.

Czy muszę użyć warstwy wierzchniej na akrylowych paznokciach?

Nie, wszystkie nasze proszki są proszkami wytrzymalymi, co oznacza, że nie muszą być utrwalane. Jednak wiele osób lubi utrwalać efekt, dzięki czemu podczas piłowania nie uszkadzają koloru, co również oznacza, że używają mniej kolorowych proszków do budowania paznokcia.

Dlaczego moje akryle/żele odpadają?

Zwykle jest to spowodowane, nieprawidlowo przygotowanym paznokciem.

Wykonaj poniższe kroki w celu przygotowania paznokcia:

1) Delikatnie zepchnij skórki do tyłu, upewniając się, że nic nie zostało na powierzchni paznokcia, gdyż akryl/żel nie utrzyma się, gdy płytka nie została poprawnie oczyszczona.
2) Wypoleruj paznokieć aby pozbyć się połysku.
(3) Usuń pył z paznokcia za pomocą pędzla do manicure lub wacikiem bezpyłowym z odrobiną acetonu lub żelu do usuwania pozostałości Residue Remover.
4) Zastosuj nail prep/odtłuszczacz.
5) Zastosuj primer bezacetonowy (nie potrzebny przy paznokciach żelowych)
7) Paznokcie teraz powinny być gotowe do zastosowania akrylu lub żelu :)

Czy wasze produkty są testowane na zwierzętach?

Nie, wszystkie nasze produkty są przyjazne weganom, wolna od okrucieństwa i wolne od MMA (metakrylan metylu).

Które żele utwardza się pod lampą LED?

Wszystkie nasze żele mogą być utwardzone pod lampą pod światło LED z wyjątkiem Z02 (Żel Budujący)

Nie mam dostępu do mojego konta. Jak wyświetlić historię swoich zamówień?

Niestety, po tym jak zmieniliśmy naszą stronę, stare konta nie są dłużej aktywne. Jeśli otwierasz nowe konto na nowej stronie internetowej, otrzymasz wiadomość e-mail, aby zweryfikować swoje konto. Po kliknięciu linku, Twój adres i szczegóły kontaktu zostaną przetransferowane do Ciebie. 

Czy wysłacie darmowe próbki?

Niestety, aby utrzymać niskie ceny naszych produktów, nie oferujemy bezpłatnych próbek. Jeśli chcesz je wypróbować, możesz być zainteresowany jednym z naszych zestawów startowych, które możesz znaleźć tutaj: https://www.naio-nails.co.uk/collections/acrylic-nail-starter-kits.

Czy trzeba być wykwalifikowanym technikiem, aby u was zamówić?

Nie, nie potrzebujesz kwalifikacji do zakupu naszych produktów. Każdy może zamówić :)

Mam problem z moim zamówieniem. Co mam robic?

Proszę się skontaktować z nami w ciągu 1 miesiąca od dnia otrzymania produktu zalączając numer zamówienia oraz zdjęcia uszkodzonego produktu. 

Czy dostarczacie do do Australii/Kanady?

Tak, po prostu przejdź do strony www.naio-nails.us i przy opłacie będzie opcja do wyboru Australia czy Kanada. Dostarczamy tam wszystko oprócz acetonu.

Czy dostarczacie do Afryki / Ameryki Południowej?

Niestety ze względu na ścisłe regulacje wysyłki kuriera, z którym współpracujemy nie jesteśmy w stanie dostarczyć na te kontynenty. Przepraszamy za wszelkie niedogodności tym spowodowane.